Resecity Huddinge

Personal

Helena Fors-Thomander

Regionchef

helena.fors-thomander@resecity.se

Favoritresmål: Kenya, Tanzania och Spanien.

Elisabeth Hjelm

Resebyråchef

elisabeth.hjelm@resecity.se

Favoritresmål: Nord- och Sydamerika, Galapagos och Sydafrika.
Aktivitetsresor: vandra, cykla och klättra.

Susanne Erkesjö

susanne.erkesjo@resecity.se

Favoritresmål: Australien, London och Kap Verde.

Jessica Rosenblad

jessica.rosenblad@resecity.se

Favoritresmål: USA, Kroatien, Gardasjön, Kreta och Fuerteventura/Playitas.

Gunilla Andersson

gunilla.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Grekland, Skottland, Andalusien och storstäder i Europa.

Mette Hauge

mette.hauge@resecity.se

Favoritresmål: Nya Zeeland, Bornholm och Yosemite National Park i Kalifornien.

Scanna in Resecity Huddinge i din smartphone

QR läsare finner du i App store eller Android Market

 

 

Resecity Huddinge
Sjödalsvägen 14
Box 123
141 28 Huddinge

Tel: 08-774 03 15
Fax: 08-774 93 33
huddinge@resecity.se

Öppettider:
Mån-tis/Tor-fre kl. 9-17
Ons kl. 9-18
Lördag kl. 10-14

Org.nr. 556260-2838

Journummer För Resecitys avtalskunder finns en kostnads-
belagd 24-tim jour för akuta ärenden efter kontorstid (oavsett ärende). 


Bokningar gjorda före 1/5 2017
ringer t
el.+46 (0)8-665 07 57 

Bokningar gjorda efter 1/5 2017
ringer t
el. +46 (0)770-45 76 79